Yabancı yatırımcılar CNR Emlak Fuarına akın edecek

Orta Doğu'nun üst düzeydeki yatırımcıları emlak yatırımı için İstanbul'da gerçekleştirilecek olan CNR Emlak Fuarı'na akın edecek.

Türkiye’nin önde gelen iş ve yaşam projelerinin sergileneceği CNR Emlak Fuarı’nda, Suudi Arabistan başta olmak üzere çok sayıda Ortadoğu, Körfez ve AB ülkelerinden gelen yatırımcılar ağırlanacak. Netkon İnşaat A.Ş., Turep ve yakında hizmete girecek olan Evkalade’nin 4. Hall B04 No’lu standında Ekonomi Bakanlığı Dış İlişkiler Müdürlüğü Heyeti de yer alacak.
 
 
Türkiye’nin önde gelen iş ve yaşam projelerini aynı çatı altında buluşturacak CNR Expo Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’nın 4’üncüsü, 17-20 Kasım tarihleri arasında Yeşilköy’de gerçekleşecek. İnşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından Netkon İnşaat A.Ş., Turep ve yakında hizmete girecek olan Evkalade’nin organizasyonu ile Türkiye’ye gelen yabancı yatırımcılar, fuarda proje firmaları ile buluşacak. Öte yandan standta, Ekonomi Bakanlığı Dış İlişkiler Müdürlüğü heyeti de yer alacak.
 

Fuar, Ülke Ekonomisine Katkı Sağlayacak

 
Netkon İnşaat A.Ş. ve Evkalade Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Mehmet Ali Karan, konuyla ilgili olarak “Uzun zamandır Ortadoğu’daki üst düzey heyetlerle fuara yönelik görüşmeler yapıyorduk. En son Katar’da temaslarda bulunduk. Gayrimenkul ve inşaat, Türkiye’nin en hızlı gelişme gösteren sektörlerinin başında yer alıyor. Aynı zamanda, ülke ekonomisi açısından lokomotif sektör konumundadır. CNR Expo 4. Emlak Fuarı, yabancı yatırımcıların Türkiye’ye yatırım yapması ve ülke ekonomisine katkı sağlaması açısından büyük önem taşıyor. Fuardaki, 4. Hall B04 No’lu standımızda, Perşembe günü saat 16.00’dan, Cuma günü ise 14.00’dan itibaren yabancı yatırımcılar olacak.” açıklamasında bulundu. Ayrıca Karan, yakında gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirecek olan Evkalade projesinin de hazırlıklarının sürdüğünü söyledi.
 
 

 

Ortadoğu’dan Üst Düzey Yatırımcılar Ağırlanacak

 
 
CNR Expo Emlak Fuarı’na, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan, İran, Rusya, Yunanistan ve Umman başta olmak üzere, Ortadoğu, Körfez, AB ülkeleri ile ABD ve Rusya’dan gelecek yatırımcılar, sektörün önde gelen projelerini bir arada görme fırsatı bulacak.
 
 
 

 

Sektörün Güncel Konuları Fuarda Görüşülecek

 
 
 
Fuar kapsamında, son yıllarda büyük gelişme gösteren gayrimenkul sektörünün aktörleri, “Şimdi Türkiye’ye Yatırım Zamanı” başlığı altında sektördeki güncel konuları görüşmek üzere bir araya gelecek.