Whatsapp İndir! WhatsAppta yeni emoji dönemi

Dünyanın en büyük anlık mesajlaşma platformu WhatsApp Android uygulaması için yeni bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor. Whatsapp sohbet uygulaması nasıl indirilir? Whatsapp'ı telefona yüklemenin en kolay yolu ne? Whatsapp telefona yükleme yöntemi haberimizde...

Whatsapp nedir?

Türkiye'de ve dünyada en çok kullanılan Whatsapp uygulaması, mesajlaşmaya para harcamadan internet üzerinden mesajlaşmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Whatsapp'ı ücretsiz olarak uygulama marketlerinden indirip kullanabilir, isterseniz web tarayıcınız üzerinden de kullanmaya devam edebilirsiniz.

Whatsapp neden reklamsızdır?

Whatsapp uygulaması içerisinde mesajlaşırken herhangi bir reklamla karşılaşmazsınız. Whatsapp'ın henüz nasıl kazanç sağladığı bilinmemektir.

Whatsapp'a bilgisayar üzerinden erişim

Whatsapp, mobil playformlardan sonra web üzerinde de mesajlaşmaya imkan vermek adınaweb.whatsapp.com adresinde web servisini hizmete soktu. Bilgisayardan Whatsapp kullanmak için tek yapmanız gereken bu adrese gidip yönergeleri takip etmek.

Whatsapp mavi tik ne anlama geliyor?

Whatsapp mesajlarınızın yanında bulunan işaret ve tiklerin anlamları oldukça basit. Eğer mesajınızın yanında tek tik görüyorsanız bu mesajınızın henüz iletilmediği, çift tik görüyorsanız iletildiğini, çift mavi tik görüyorsanız ise bu Whatsapp mesajınızın okunduğunu gösteriyor.

Whatsapp ile telefon görüşmesi yapmak mümkün mü?

Whatsapp ile ücretsiz olarak telefon görüşmeleri de yapabilirsiniz. Yeni güncelleme ile Whatsapp internet üzerinden bir başka Whatsapp kullanıcısı ile ücretsiz sesli görüşmeler yapma özelliğini sizlere sunuyor.

WHATSAPP İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Dünyanın en büyük anlık mesajlaşma platformu WhatsApp Android uygulaması için yeni bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor.

Son olarak Android WhatsApp beta uygulaması için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Söz konusu güncelleme iOS platformunda bir süredir kullanılan “Emojilerin büyük görünmesi” özelliğini Android WhatsApp beta uygulamasına getirdi.

Günlük hayatta kullanıcıların kullandığı emoji'ler, son güncellemeyle birlikte Android WhatsApp beta uygulamasında daha büyük görünmeye başladı.

Beta sürümde kullanıcılar aynı mesajda dört ya da daha fazla emoji gönderdiğinde, emoji'ler standart boyutta görünecek.

WhatsApp beta test kullanıcıların yararlandığı özelliğin kısa süre içerisinde tüm Android kullanıcıları için yayınlanacağı söyleniyor.
 

 

WHATSAPP İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ