WhatsApp indir Android ve iPhone için yeni sürümü indir yükle

WhatsApp nasıl indirilir? WhatsApp nasıl yüklenir? WhatsApp Görüntülü Görüşme Özelliği için Beta Sürüm Nasıl Kurulur? WhatsApp üzerinde görüntülü görüşme özelliği beta sürüm ile kullanılabiliyor. Peki görüntülü görüşme yapmak için WhatsApp'ın beta sürümü nasıl kurulur? WhatsApp son sürüm indir

WhatsApp ile dilediğiniz kadar mesaj gönderimi ve alımı yapabilirsiniz. Uygulama yıllık çok düşük ücretle kullanabilirsiniz. İlk 6 ay ücretsiz olmak üzere daha sonraki her yıl için 1.50 TL gibi ücret almaktadır. 

Dilerseniz üstteki hemen indir bağlantısına tıklayarak WhatsApp'ı Cihazınıza yükleyebilir veya güncelleyebilirsiniz.

WhatsApp daha önce sadece mesajlaşma özelliği bulunurken daha sonra Facebook tarafından 19 milyar dolar gibi bir ücretle satın alındıktan sonra yeni özellikler eklenerek geliştirildi ve popülerliğini korudu.

WhatsApp Nasıl İndirilir?

WhatsApp Android indir (Ayrıca Samsung için uygundur) linkine tıklayarak Android akıllı telefonunuza WhatsApp yükleyebilirsiniz. WhatsApp iPhone indir linkine tıklayarak iOS işletim sistemine cihaz cihazlarınıza uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Eğer Windows 8 ve üstü masaüstü veya laptop kullanıyorsanız WhatsApp Bilgisayar indir bağlantısına tıklayarak bilgisayar için olan sürümü yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Telefon numaranızı girdikten sonra bir doğrulama kodu tarafınıza gönderilecek bu kodu girdikten sonra arkadaşlarınız ile sınırsız bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

WhatsApp Android Cihazlara Nasıl Yüklenir?

Sitemizden indirme bağlantısına tıkladığınızda otomatik olarak Google Play'e yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğğiniz sayfadan WhatsApp'ı yükleyin. Ardından aşağıdaki işlemleri sırası ile yapmalısınız.

WhatsApp'ı telefonunuza yükledikten sonra Lisans Sözleşmesini kabul etmeniz gerekiyor. Kabul Et ve Devam et butonuna dokunun daha sonra devam ettikten sonra aşağıdaki ekranda göreeğiniz gibi Türkiye’yi seçin ve cep telefonu numaranızı yazıp doğrulama kısmına geçeceksiniz.

 

WhatsApp Görüntülü Görüşme Nasıl Yapılır?

WhatsApp üzerinde görüntülü görüşme özelliği beta sürüm ile kullanılabiliyor. Peki görüntülü görüşme yapmak için WhatsApp'ın beta sürümü nasıl kurulur?

Sesli arama özelliği ile kullanıcıların büyük ilgisini çeken WhatsApp’a uzun bir süredir beklenen görüntülü görüşme özelliği son beta güncellemesi ile birlikte geldi. WhatsApp görüntülü görüşme özelliğini beta sürümü ile birlikte gelen güncellemeyle kullanabilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda WhatsApp görüntülü arama özelliği herkese güncelleme ile birlikte gelecek olsa da beklemek istemeyenler yazımızın devamında anlatacağımız yöntemler ile WhatsApp’ı son beta sürümüne güncelleyerek WhatsApp görüntülü görüşme özelliğini kullanabilirler.

WhatsApp Görüntülü Görüşme Özelliği için Beta Sürüm Nasıl Kurulur?

1.Yöntem: Google Play Store
WhatsApp’ın görüntülü görüşme özelliğini içeren beta sürüm güncellemesini yükleyebilmek için Google Play Store üzerinden WhatsApp beta test programına katılmış olmanız gerekiyor. Beta test programına katılmak için Play Store’dan WhatsApp’a girip sayfanın en alt kısmından beta test programına katıl seçeneğine basmanız gerekiyor.

Beta test programına katıldıktan birkaç dakika sonra Android telefonunuza güncelleme gelecektir. Ancak WhatsApp görüntülü görüşme özelliğini kullanabilmek için uygulamanın en son beta sürümünün iki tarafta da yüklü olması gerekli.

2.Yöntem: APK Dosyası

WhatsApp’ın görüntülü arama özelliğini de içeren son beta sürümünü .apk uzantılı dosya olarak birçok siteden indirip kurabilirsiniz. İndirdiğiniz .apk dosyasını kurabilmek için:
Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar

veya
Ayarlar > Ek Ayarlar > Gizlilik > Bilinmeyen Kaynaklar (Bu kısım farklı telefon modellerinde farklılık gösterebilir ) seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor. Güncellemeyi yükledikten sonra WhatsApp görüntülü görüşme özelliği ile sevdiklerinizi görüntülü olarak arayabilirsiniz. 

.:: HEMEN İNDİR ::.