Paraf Para Yeni Yılda Cebinizi Dolduracak!

Halkbank paraf kart yılbaşı özel kampanyası başladı bile… Tüm kullanıcılara 100 TL paraf para kazandıran kampanyanın detayları ise şu şekilde…

Halkbank Paraf Kart kullanıcıları 1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleştireceği alışverişlerde toplam 100 TL değerinde paraf para kazanabilecek.

Ünlü komedyan Şahan Gökbakar’ın bir reklam filmiyle başlayan bu kampanya çok kısa bir süre içerisinde büyük ilgi topladı. Kampanyaya katılmak için ise yapmanız gereken tek şey “YENİYIL” boşluk kartınızın son 6 hanesini 3404’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Hem yurt dışı hem de yurt içinde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL paraf para kazanabilirsiniz. Üstelik alışverişerinizi taksitli veya peşin olarak yapmanız sizin Halkbank paraf para kazanmanıza engel teşkil etmiyor. Fakat aynı iş yerinden bir gün içerisinde yapılan alışverişlerin sadece ilk yapılan alışveriş kabul edilir. Tüm bunlara ilaveten kullanıcıların hem asıl hem de ek kartlarında kazanabileceği en yüksek paraf para toplamı 100 TL olarak belirlendi. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler ücretsiz olarak kısa mesaj gönderebilir ve hesabını aktif hale getirebilir.  Ancak kampanyaya katılmak için Halkbank bünyesinde kayıtlı cep telefonu numarası ile kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Müşteriler tek bir SMS ile kampanyaya katılımı talep ettikten sonra diğer tüm kartlar Paraf Para kampanyasına katılmış olur. Dolayısıyla diğer kartlarla yapmış olduğunuz alışverişlerden sonra paraf paranız birikir.

Halkbankası 2017 Paraf Para kampanyası kapsamında kullanılabilecek kartların isimleri ise şu şekilde; Parafly, Paraf, ek kartlar ve sanal kartlardır. Kampanyaya dahil edilmeyen kartlar ise Halkcard, Business Kartlarıdır. 2017 yılına özel olarak hazırlanan kampanyanın bitiş tarihi 31 Aralık 2016 olarak belirlendi. Paraf paranız ise 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren kartınıza yüklenecektir. Kartta bulunan paraf paraları en son 12 Ocak 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihten sonra kartınızın içinde bulunan paraf paranız sıfırlanır ve kullanılamaz.

Kısa bir süre önce başlatılan Halkbank Paraf Para kampanyasına olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır. Halkbank Paraf kart kullanıcılarının 2017 yılına kadar yapacağı her alışveriş Paraf para kazanmasını sağlayacaktır. Bu konu hakkında detaylı bilgilere erişmek için Halkbank resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca banka şubelerini ziyaret ederek Halkbank Paraf Para kampanyasının avantajlarını müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.

Paraf para kampanyası maksimum 100 TL paraf para kazandırmaktadır. Dolayısıyla yılbaşına kadar yapacağınız harcamalar 100 TL kazanmanızı sağlayacak.  Kampanyaya katılmak için ise yapmanız gereken tek şey 3404’e kısa mesaj yollamaktan geçiyor. Diğer bankalarda görülmeyen Paraf para kampanyası Halkbank tarafından yılın belli dönemlerinde müşterilerine sunuluyor. Paraf kart sahiplerinin tek seferde yapacağı 100 TL’lik alışverişlerde para kazanmasını mümkün hale getiren bu kampanyanın yıl sonuna kadar devam edeceğini unutmayın.