Otomobil tutkunları bu fuarda buluşacak

Dünyanın en önemli otomobil fuarı olarak bilinen Cenevre otomobil Fuarı 86. kez Cenevre'deki Palexpo Sergi ve Kongre Merkezi'nde ziyaretçilerini bekliyor. Fuarda dünyaca ünlü birçok otomobil markası yeni modellerini meraklılarıyla buluşturacak.

Cenevre Otomobil Fuarı'nı bu yıl 700  binden fazla kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı, 3 Mart’ta ziyaretçileriyle buluşacak. Cenevre'deki fuar uluslarası düzeydeki dünyanın en büyük otomobil fuarı olarak kabul eidliyor.
 
Palexpo Sergi ve Kongre Merkezinde bu sene 86. tertiplenecek fuarda birçok önemli markanın en yeni modelleri sergilenecek. Basınında hem ülke içinde hem de dünyada büyük ilgi gösterdiği fuarda bu sene 700 binden fazla kişinin ziyaretçi olarak katılacağı düşünülüyor.
 
Cenevre'deki fuarda senenin otomobili Opel Astra olarak belirlendi. Geçen sene yapılan fuarda en iyi otomobil ise Volkswagen Passat olarak belirlenmişti.
 
Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı, Ferrari, Lamborghini, Aston  Martin, McLaren, Porsche, Bentley gibi yüksek performanslı otomobillerin kendilerini gösterebileceği uluslararası bir fuar olarak biliniyor. Otomobil meraklıları için büyük heyecan uyandıran fuar 13 Mart’a kadar ziyaretçilerini bekliyor olacak.