Michelinden yaz lastiği kampanyası

Yaz lastiği alacak olanlara Michelin’den yepyeni bir yaz fırsatı. Yaz lastiklerini Michelin’den alacak olanlar Miles&Smiles üyesi müşteriler, yaptıkları alışverişin toplam tutarının 2 katına kadar mil kazanma hakkına sahip oluyor.

Yaz lastiklerinizi Michelin’den alın Miles&Smiles üyeliğinizle yapmış olduğunuz alışverişlerin 2 katını mil olarak geri kazanın. 
 
Michelin’in kampanya hakkında yapmış olduğu resmi açıklamadan edinilen bilgilere göre, Michelin, yeni geliştirdiği kampanyası ile Michelin markalı binek veya 4x4 yaz lastiği satın alan her müşterisine Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles’dan 2 katı mil kazanma hakkı tanıyor.
 
Michelin’in geliştirdiği yaz kampanyasına göre 18 Nisan ile 31 Mayıs tarihlerini kapsayan sürede yetkili Michelin bayilerinden binek veya yaz lastiği satın alan müşteriler her 1 TL için 1Mil kazanmış olacaklar. Michelin Sanal Market üzerinden alışveriş yapan Michelin müşterileri ise her 1 TL için 2 katı mil yani 2 Mil kazanma fırsatını yaklamış olacaklar.
 
Kampanyadan yararlanarak Michelin marka yaz lastikleri satın almayı ve ekstra mil puan kazanma fırsatını yakalamak isteyen müşteriler "www.milkazandirir.michelin.com.tr" web sayfasına giriş yapmak ya da Michelin Sanal Market üzerinden alışveriş formunu doldurabilirler.