Lancome ile Gül Bahçesinden Gelen Güzellik!

Lancome, gül’den ilham alınarak tasarlanmış lüks kozmetik markasıdır. Markanın hikayesini ilk okuduğumda aklımda kalan izlenim “ bakımlı kadın mutlu kadındır” düşüncesi olmuştur. Marka önce mis kokulu parfümleriyle öne çıkmış, kadının güzelliği ve mutluluğu için ürün yelpazesine makyaj ve cilt bakım ürünlerini dahil etmiştir.

Sadece kadının güzelliği ve mutluluğu üzerine kurulmuş marka, kadınların makyajda kullanabilecekleri;  fondöten, pudra allık, ruj ,  far,  göz kalemi, maskara ve kaş kalemi gibi ürünler geliştirirken, parfüm de koku çeşitliliğini arttırarak  body lotion, deodorant gibi seçeneklere de yer vermiştir. Cilt bakımı,  günümüzde her kadın için olmazsa olmaz güzellik kurallarından biridir. Lancome her kadının cildine hitap edebilecek günlük temizleyici, nemlendirici ve anti-aging  gibi ürünleri geliştirerek güzelliklerine güzellik katmayı amaçlamıştır.

Böylelikle kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılayarak kendilerini iyi hissetmelerini  sağlar. Her ürünün içeriğinde Lancome gül bahçesini anımsatacak bir tasarım görebilir ve ürünlerini keyifle kullanabilirsiniz.

Mutluluğun Kokusu Lancome La Vie Est Belle !

Hayat Güzeldir” anlamına gelen Lancome La Vie Est Belle parfüm camiasında adından oldukça söz ettiriyor.  Fransa’nın koku alanında üç büyük isimlerinden olan Anne Flipo, Oliver Polge ve Dominique Ropion Kokunun yaratıcılarındandır. Kristal kare şeklinde eşsiz şişe tasarımındaki boynuna bağlanmış gri kurdele özgürlüğü temsil ediyor.

Üst notalarında;  armut , böğürtlen  kalp notalarında;  portakal çiçeği, yasemin  dip notalarında ise  siyah üzüm yer almaktadır. Tatlı kokunun baskın olduğu Lancome Lavie Est Belle mutluluğu simgeleyerek kısa süre içerisinde kadınların tutulu kokularından biri olmayı başarmıştır.

Parfüm Kokularında Sizin İmzanız Hangisi?

Parfüm nasıl koktuğunuzun kim olduğunuzun en büyük göstergelerinden biridir.

Bazı parfümler kişilerin hayatında imza etkisi yaratmaktadır.  Oryantal ve çiçeksi imzasını taşıyan Lancome Hypnose parfüm dans kıvrımlarından esinlenmiş eğrili lüks şişe tasarımına sahiptir.

Üst notalarında;  tutku çiçeği kalp notalarında;   vanilya , yasemin  dip notalarında ise  çiçeksi notalar yer almaktadır. Şehvet, baştan çıkarma ve büyülemenin parfümdeki adresi için Lancome Hypnose mutlaka deneyin!

Parfüm kalıcılığını arttıran püf noktalar ise size  sırrımız olsun;  

- Öncelikle kullandığınız parfüme ait duş jeli ve deodorantı birlikte uygulamaya özen gösterin.

- Toplantı, iş görüşmesi ve aktivitelerde bulunuyorsanız parfümünüzü omuz bölgelerinize uygulayınız.

- Dekolteli kıyafetler, abiye elbiseler tercih ettiğinizde parfümü dekolte ve sırt bölgesine uygulayınız.

- Parfümün ortak kalıcı noktaları ise; kol, kulak arkası, ense ve saçtır.

 Mucizeye İnananların Parfümü Lancome Miracle !

Baharatın çiçekle buluşmasından oluşan eşsiz koku deneyimini Lancome Miracle ile teninizde taşıyın. Lancome’un geçmişinden günümüze kadar tercih edilebilirliğini koruyan Miracle, klasikliğin sadeliğini şişe tasarımına da yansıtıyor.Üst notalarında;  Litchi, frezya kalp notalarında;   yasemin, biber, mandalina , zencefil , monoyla  dip notalarında ise  misk, kehribar bulunmaktadır. Sizde parfüm tercihinizde nostaljiyi seviyorsanız Miracle ile geçmişin mucizesini deneyimleyin!

Lancome’un tüm ürünlerini Kozmela.com ‘da bulabilir, indirimli fiyat, aynı gün kargo ve uzman desteği ile hızlı ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.