IVA, CNR Emlak Fuarında yatırımcının gözdesi oldu

Emlak sektörünün buluşma noktası CNR Emlak Fuarı'na bu yıl 4 yeni projesiyle damga vuran IVA, yatırımcıların yoğun ilgisi karşılaştı.

Kağıthane'de hayata geçirdiği projelerle sektöre hızlı bir giriş yapan IVA, bu yıl 4'üncüsü düzenlenen CNR Emlak Fuarı'nda Ümraniye ve Acıbadem'de konumlandırdığı iki yeni projesini görücüye çıkardı.
 
Fuara özel olarak satışa çıkardıkları Yeni Acıbadem ve IVA Modern projelerini anlatan IVA Satış ve Pazarlama Müdürü Kurtuluş Erek, projelerini inşa ederken 'merkezi lokasyon, iyi fiyat ve yüksek kaliteye' önem verdiklerini belirtti.
 

Ulaşılabilir lüks: Yeni Acıbadem

 
Yeni Acıbadem'de yatırımcıya değil son kullanıcıya konut satmak istediklerini söyleyen Erek, "Acıbadem projemizde aileye yönelik çalışmalar yaptık. Proje, ulaşım kolaylığı olarak Acıbadem'in en değerli lokasyonlarından birinde yer alıyor. Toplamda 3 bloktan oluşan projemizde 52 daire bulunuyor. İçerisinde kapalı havuzdan saunaya kadar birçok sosyal donatı alanı mevcut. Fiyatlarımız da bölgenin çok altında olacak" dedi.

 

IVA Modern, Ümraniye'de yatırımın adresi olacak

 
Ümraniye'de konumlandırdıkları IVA Modern projelerinde daha çok konut yatırımcılarını hedeflediklerinin altını çizen Kurtuluş Erek, "IVA Modern, şirketimizin dinamiğine uyan, daha fazla 1+1 dairenin olduğu yatırıma yönelik bir proje. Bu projede konut yatırımcılarına kısa vadede yüksek prim avantajı sunuyoruz." diye konuştu.
 

Emlak Gündem