Gümüş Erkek Yüzüklerinin Artan Cazibesi

Erkekler için vazgeçilmez aksesuar nedir diye sorduğumuzda alacağımız cevap bellidir. Gümüş yüzük, tespih, bileklik ve saat. Kişiden kişiye takılan aksesuarlar değişse de toplumumuzda değişmeyen tek bir aksesuar vardır o da için erkek gümüş yüzük.

Erkekler için vazgeçilmez aksesuar nedir diye sorduğumuzda alacağımız cevap bellidir. Gümüş yüzük, tespih, bileklik ve saat. Kişiden kişiye takılan aksesuarlar değişse de toplumumuzda değişmeyen tek bir aksesuar vardır o da için erkek gümüş yüzük.

Günümüzde farklı kullanım alanları ile ve tasarımlarla üretilmeye başlayan, simgeli, tuğralıay yıldızlı, taşlı ve taşsız erkek gümüş yüzük modelleri, erkeklere yeni bir tarz katmaktadır.Ayrıca da gümüşün erkeklerde oluşturduğu ağırlık ve bu doğrultuda farklı taşlarla işlenmiş erkek yüzük çeşitleri cazibeleriyle de erkekleri etkilemektedir. Taşların tıbbi kullanımı ya da etkileri veya sembollerin üzerinden çıkarılan anlamlar ayrıca tercihleri belirleyebilmektedir. Erkek yüzük modellerinden yapılacak tercihlerde genelde gümüş olan ve karakteri işaret edenler öne çıkmaktadır. Hatta psikolojik açıdan yararları olduğuna inanılan taşlarla bezenen gümüş yüzükler erkeklerin vazgeçilmez tercihlerinden olmuştur. Takı dükkânı olarak size özel hazırladığımız birbirinden karizmatik erkek yüzükçeşitlerimizi beğeninize sunuyoruz. Tek yapmanız gereken tarzınıza uygun erkek gümüş yüzüğe karar vermek.

Taşlı Mı Olsun Taşsız Yüzük Mü?
 

·       Eğer cevabınız taşlı yüzüklerden yana ise size ilk olarak “Siyah Oniks Taşlı Tuğra Erkek Gümüş Yüzük” öneririz. Ya da “Parlament Mavisi Değerli Taşlı Gümüş Erkek Yüzük”

·       Tarihinize düşkün iseniz “Osmanlı Armalı Özel Gümüş Erkek 2 Renk Yüzük” veya “Kaplan gözü Taşlı Osmanlı Devlet Armalı Gümüş Erkek Yüzük”

·       Taşların şifasından faydalanmak istiyorsanız “Vav Harfli Turkuaz Taşlı Gümüş Erkek Yüzük” birde “Kare Sedef Taşlı Tuğralı Gümüş Erkek Yüzük”

·       Yine şifalı taşlardan “Osmanlı Tuğralı Akik Taşlı Erkek Gümüş Yüzük tsr67”

·       Ay yıldızdan vazgeçemeyenler için “Ay Yıldız Gümüş Erkek Yüzük” Veya “ Kırmızı Mine Ay Yıldızlı Gümüş Erkek Yüzük”

·       Cevabınız taşsız erkek gümüş yüzük ise “Selçuklu Kartallı Osmanlı Tuğralı Gümüş Erkek Yüzük” veya “IYI Kayı Boyu Okçu Zihgir Gümüş Erkek Yüzük”

·       “Göktürkçe Türk Yazılı Gümüş Yüzük Tespih Hediye” modelimizde size uygun olabilir.

·       Harflerin gizeminin size karizma katacağınızı düşünüyorsanız. “Yuvarlak Model Çift Vavlı Gümüş Erkek Yüzük” ya da özel seri “ELİF Harfi ve Tuğralı Gümüş Erkek Yüzük”