Garanti Bankası 2017 Yılbaşı Özel Kredisi

Garanti Bankası 2017 Yeni Yıl Kredi Kampanyası gün geçtikçe daha cazip bir hale gelmeye başladı. Garanti Bankası 2017 Yılbaşı özel kredisi 25 Bin TL ve 48 ay vade seçeneğiyle müşterilerin kullanımına sunuldu bile…

Garanti Bankası 2016 yılının son günlerinde müşterilerine özel kredi kampanyaları hazırlamayı sürdürüyor. Garanti Bankası 2017 Yılbaşı öncesinde kredi vade seçeneklerinin 48 aya yükseltilmesi pek çok kişi tarafından olumlu karşılandı. Bu doğrultuda taksit ödemeleri en düşük seviyeye inerek daha az tutar ödenmesini mümkün kılıyor. Garanti Bankası Yeni Yıl Özel Kredi Kampanyası faiz oranlarının ise yüzde 1,14’ seviyelerine kadar gerilediğini görebiliyoruz.

2016 yılında meydana gelen kredi vade seçeneklerinin 24 aydan 48 aya yükseltilmesi büyük bir memnuniyetle karşılanmıştı. İnsanların ödeme yükünü hafifleterek borcunu uzun vadeye yaymak istemesiyle birlikte Garanti Bankası 2016 ihtiyaç kredisi kampanyasına olan ilgi daha da arttı. 2016 yılının son dönemlerini yaşadığımız şu günlerde diğer bankalara nazaran Garanti Bankası kredi faiz oranları \%1,14 seviyelerine kadar geriledi. Nakit ihtiyacınızı karşılama noktasında size en iyi hizmeti veren bankalardan biri yine Garanti Bankasıdır.

Garanti Bankası teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bankalar arasında bulunuyor. Dolayısıyla Garanti Bankası 2017 ihtiyaç kredisi, Garanti Bankası 2017 Yılbaşı kredisi başvurusunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası telefon bankacılığını kullanarak öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Gündelik hayat içerisinde evde, iş yerinde veya dışarıdaki bir mekanda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey teknolojik ürünlerden birine sahip olmaktan geçiyor. Bundan böyle kredi kullanmak için banka şubelerine gitmenize gerek kalmıyor. Tablet, Telefon ve bilgisayar aracılığıyla Garanti Bankası internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Kredi başvuru işleminin ardından kullanmak istediğiniz kredi miktarı anında hesabınıza yatırılır.

Garanti Bankası 2017 Yılbaşı Özel Kredi Kampanyası tutarı ise 25 bin TL olarak karşımıza çıkıyor. 48 ay vade seçeneği sunan bu kampanyada ödemeler aylık 749,51 TL olarak belirlenmiştir. Garanti Bankasının müşterilerine sunduğu bir diğer 2017 Yılbaşı kredi kampanyası ise 50 bin TL’dir. 48 ay vade seçeneğinden faydalanarak ödemelerinizi aylık 1427 TL olarak yapabilirsiniz. Diğer tüm bankalarda olduğu gibi Garanti Bankası’ndan kredi kullanan kişilerin ödemesi gereken kredi masrafı bulunuyor. Bu masraf kullandığınız kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla kredi başvurunuzu tamamladıktan sonra ödemeniz istenilen kredi masrafı size bildirilecektir. Bu masrafı ister önce isterseniz de vadeler halinde ödeyebilirsiniz.

Garanti Bankası 2017 kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiye erişmek için bankanın resmi web sayfasını kullanabilirsiniz. Garanti Bankası internet bankacılığını kullanmaya kişilerin ise en yakın banka şubesini ziyaret ederek kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiye erişmesi mümkün. Garanti Bankası uzun yıllardır müşterilerinin yüzünü güldürüyor bundan sonraki süreçte de güldürmeye devam edecektir.