Fibabanka yılbaşı özel kredi kampanyası

2017 yılına sayılı günler kala bankalar müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için kredi kampanyaları düzenlemeye başladı. Emekliye özel yılbaşı kampanyası, esnafa özel yılbaşı kampanyası ve özel sektör çalışanlarına özel kredi kampanyaları düzenleyen bankalar, müşteri potansiyelini arttırarak en çok tercih edilen banka yolunda ilerlemek için büyük uğraş veriyor.

Günümüzde insanların nakit para ihtiyacını karşılamak için çaba sarf eden en önemli kurumların başında bankalar geliyor. Bazı bankalar risk seviyesini düşürerek daha çok müşteriye ulaşmayı hedefliyor. Fakat bazı bankalarda bu durumun tam tersi görülebiliyor.

2016 yılının dünya ekonomisi için olumsuz geçmes bankacılık sektörünü ciddi anlamda etkildi. Bankalar konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faiz oranlarını yükseltmek zorunda kaldı. Dünya ekonomisini yakından takip eden kişiler 2017 yılının nasıl geçeceği noktasında birtakım öngörülerde bulunmaya devam ediyor. Bu durum Türkiye’yi de çok yakından ilgilendiriyor. Vatandaşlar ihtiyacını karşılamak için ise bankaların faiz oranlarında indirime gitmesini bekliyor. Fakat beklenenin aksine şu ana kadar faiz oranlarında indirime gidilmedi. Ancak 2016 yılının ilk dönemine göre faiz oranları bir nebze olsun gerilemiş durumda.

Yılbaşı yaklaşırken faiz oranı düşük kredi veren bankalar ön plana çıkıyor. Fibabanka kısa vadeli kredi almak isteyen müşterilerine sıfır faiz oranıyla kredi imkanı sağlıyor. Daha yüksek faiz oranıyla kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

2017 yılbaşı ihtiyaç kredisini Fibabanka’dan almaya karar veren kişiler oldukça şanslı. Düşük tutarlı kredi ihtiyaçlarını faizsiz bir şekilde almak isteyen kişilere özel kampanyalar Fibabanka’ta sizleri bekliyor.

Faizsiz yılbaşı kredisi veren bankaların başında yer alan Fibabanka, 3 bin TL tutarındaki krediyi 12 ve 18 ay vade seçeneğiyle sizlerin kullanımına sunuyor.

12 ay vadeli 30 bin TL tutarındaki krediyi almak isteyen kişiler herhangi bir dosya masrafı ödemeden 250 TL taksitle geri ödeme fırsatına sahip.

3 bin TL tutarında kredi almak isteyenlere faizsiz kredi imkanı sağlayan Fibabanka, diğer kredi limitlerinde ise uygun kredi koşulları sağlıyor. Bu doğrultuda 5 bin lira tutarındaki krediyi yüzde 1,04 faiz oranıyla 24 ay içerisinde ödeyebilirsiniz. 184 lira dosya masraflı bu krediyi aylık 243 TL taksitle ödemeye başlayabilirsiniz. Böylece 2017 yılına girmeden nakit ihtiyacınıza çözüm bulmuş olursunuz.

Ayrıca 10 bin TL tutarında kredi kullanmak isteyen kişiler 315 lira dosya masrafı karşılığında yüzde 1,04 faiz oranıyla kredi alabilir. Yılbaşı kredisi veren bankaların sizden istemiş olduğu belgeleri eksiksiz bir biçimde sağlamanız halinde Yılbaşı özel kredi kampanyasına kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Yılbaşı masraflarını Fibabanka ile karşılamak isteyen kişilerin öncelikli olarak en yakın banka şubesine uğraması gerekir. Başvuru esnasında sizden istenilen belgeler ise sırasıyla; gelir belgesi, nüfus cüzdanı, son üç ayın doğalgaz, telefon veya elektirik faturasıdır. Tüm bunlara ilaveten 444 88 88 numaralı telefon aracılığıyla Fibabanka müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz. Böylece Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilir ve ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılama fırsatı bulabilirsiniz.