Fiattan yepyeni otomobil kampanyaları

Aracını yenilemek isteyenler ya da ilk kez araç sahibi olacak olanlar için Fiat'tan yepyeni kampanyalar...

Uzun zamandır bir araç sahibi olmak isteyen ya da aracını yenilemek isteyenlere müjde Fiat’tan geldi.
 
Araç sahibi olmak isteyenlere şirket tarafından 20 bin liraya kadar yüzde 0 faizli kredi imkanı tanınacak. Fiat, temmuz ayı içinde Egea Sedan ve Linea modeline sahip olmak isteyenlere özel 20 bin liraya kadar 20 aya kadar vade süreli yüzde 0 faizle kredi desteği sağlıyor.
 
Kampanyayla ilgili Fiat tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, daha uzun vade ve daha az peşinat ödemek isteyen müşterilere özel Fiat Egea Hatchback ile 2016 model Punto, Panda, 500 Ailesi Fİorino ve Doblo Panorama modellerindeki araçlarda tüm vade ve tutarlarda yüzde 1,09 oranında sabit faizli kredi imkanı tanınıyor. 

 

Temmuza özel fırsatlar

Ayrıca bu fırsatların yanında ek olara ktemmuz ayına özel Fiat 500L Living modelelrinde de 3 bin TL tutarında bir kred ikampanyası sizleri bekliyor. Fiat tarafından geliştirilen "Düz Vites Fiyatına Otomatik Vites Kampanyası" ile 500L modelelridne 3 bin TL'ye kadar 500C modellerinde de 6 bin liraya kadar avantajlı satın alma hakkına sahip oluyorsunuz.

 
Fiat Egea Sedan 51 bin 400 liralık başlangıç fiyatıyla dikkat toplarken, Fiat Linea 45 bin 900 liradan, Fiat 500 51 bin 900 liradan, donanım paketleri yenilenen Fiat 500X ise 66 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla otomobil sahibi olmak isteyenleri ya da otomobilini değiştirmek isteyenleri bekliyor olacak.