Elysium Es Beykoz 9 bin TLden başlayan fiyatlarla satışta

İstanbul'un en gözde ve en yeşil ilçelerinden bir tanesi olan Ofton İnşaat tarafından Beykoz'da hayata geçirilen Elsyium Es Beykoz projesinde satışlar başladı.

İnşa edildiği bölgeye değer katan ve yatırımcılara yüksek prim vadeden projeleriyle dikkat çeken Ofton İnşaat, yeni projesi Elysium Es Beykoz'un basın lansmanını 9 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirdi.
 
 

"Sıradanlığa es ver, ayrıcalıklı yaşama es verme"

 
“Sıradanlığa es ver, ayrıcalıklı yaşama es verme” sloganıyla lnase edilen Eylsium Es Beykoz, 55 milyon 100 bin TL'lik yatırımla yükseliyor. 75 milyon TL'lik ciro hedefiyle hayata geçirilen proje, Viva Architects’ten mimar Durul Kuşdemir imzası taşıyor.
 
4 bin 546 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan tek bloktan meydana gelen Elysium Es Beykoz’da; alanları 80 ila 92 metrekare arasında değişen 1+1’ler, alanları 133 ila 148 metrekare arasında değişen 2+1’ler, alanları 138 ila 165 metrekare arasında değişen 1+1 dubleksler ve alanları 140 ila 227 metrekare arasında değişen 2+1 dubleksler yer alıyor.

 

Teslimler Nisan 2017 şeklinde planlandı

 
Elysium Es Beykoz’un ortak kullanım alanlarında; kapalı havuz, fitness, sauna, buhar odası ve kapalı otopark bulunuyor. Proje, Sabiha Gökçen’e 38,8 kilometre, Atatürk Havalimanı’na ise 34,4 kilometre mesafede yükseliyor.
 
Elysium Es Beykoz’un karma bir proje olduğunu belirten Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, “7 katlı tek blokta 100 adet konut, 15 adet ticari birimden meydana gelen projemizde konutların alanları 80 ila 227 metrekare arasında, dükkanların alanları ise 180 ila 581 metrekare arasında değişiyor” dedi. Altun, 2018 yılının Nisan ayında teslim etmeyi planladıkları projede inşaat sürecinin tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.
 

Orman manzaralı konutlar

 
Elysium Es Beykoz’un yükseldiği lokasyon itibariyle orman manzaralı olduğuna dikkat çeken Altun, “Yaşadığımız metropolde şehrin merkezinde olup güzel bir manzaraya bakabilmek neredeyse imkansız hale geldi. Elysium Es Beykoz bu anlamda ayrıcalık sunuyor. Projemizin büyük bir kısmı kesintisiz orman manzarasına hakim bir konumda bulunuyor. Ayrıca projenin neredeyse tamamında balkon ve teras yer alıyor” dedi.
 
Lansman öncesi yüzde 20’lik kısmı satılan projedeki fiyat politikasıyla ilgili de konuşan İsmail Hakkı Altun, “Elysium Es Beykoz’da metrekare fiyatları 9 bin TL’den başlıyor. Ortalama metrekare birim fiyatı ise 12 bin TL olarak belirlendi. Fiyatlar 900 bin TL ila 2 milyon 734 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen projemizde, banka kredisinin yanı sıra kendi finansmanımızla 36 aya kadar vade yapabiliyoruz. Proje tamamlandığında yüzde 30 oranında prim yapmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Emlak Gündem