CNR Emlak Fuarında Luxeraya Körfez yatırımcıdan büyük ilgi

17-20 Kasım tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenen CNR Emlak Fuarı'na 3 yeni projesi ile kayılan Luxera'ya yabancı yatırımcı tarafından özel bir ilgi gösterildi.

CNR Emlak Fuarı'nda Bağcılar ve Yenibosna'da hayata geçirdikleri 3 projeyle boy gösteren Luxera, özellikle yabancı yatırımcının yoğun ilgisiyle karşılaştı.
 
CNR Expo Yeşilköy'de 17-20 Kasım tarihleri arasında düzenlenen CNR Emlak Fuarı'nda, Bağcılar ve Yenibosna'da konumlandırdıkları 3 projesini görücüye çıkaran Luxera, özellikle Körfez yatırımcısının büyük ilgisiyle karşılaştı. Fuarda tanıttıkları projelerini anlatan Luxera Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, Türkiye ekonomisine güvendiklerini ve 2017'de yatırımlarına devam edeceklerini söyledi.
 

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna'da ilk kazma Ocak ayında vurulacak

 
Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna projelerinin satışlarına fuarla beraber başladıklarını belirten Ramazan Taş, "Luxera Meydan'da 230 daire ve 50 mağazaya; Yenibosna'da yer alacak projemizde ise 100 daire ve 4 bin metrekarelik ticari alana yer verdik. Bu projelerimizde lansmana özel olarak yüzde 10 indirimli satışlarımıza başladık. Taksitle daire sahibi olmak isteyen müşterilerimize ise yüzde 25 peşinatla 20 ay vade olanağı sunuyoruz." diye konuştu.
 

Yeni projeler yolda

 

Yaklaşık bir yıl önce başladıklarını Luxera Residence projelerinde 68 daire ve 5 mağazaya yer verdiklerini söyleyen Taş, projenin yüzde 80'ini sattıklarını belirtti. Luxera Residence'ın teslimlerine 6 ay sonra başlayacaklarını belirten Ramazan Taş, Anadolu yakası ve Avrupa yakasında da yeni projelere başlayacaklarını ifade etti.
 

Emlak Gündem