CardFinans sahiplerine yeni yıl hediyesi: 200 lira ParaPuan

QNB Finansbank, CardFinans müşterileri için harika bir yeni yıl kampanyası hazırladı. CardFinans sahibi müşteriler Aralık ayı boyunca yeni yıla kadar yaptıkları tüm harcamalarında 200 liraya kadar ParaPuan kazanabilecek.

Star Gündem'de yer alan habere göre, QNB Finansbank'tan yapılan açıklamada, bankanın bireysel kredi kartlarıyla 31 Aralık'a kadar giyim, kozmetik, elektronik ve restoran sektörlerinde alışveriş yapanlar, tek seferde her 100 lira ve üzeri alışverişlerine 10 lira, toplamda 200 lira değerinde ParaPuan elde edecekleri bilgisine yer verildi.
 
Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce YENIYIL yazıp 2273'e göndermek yeterli olacak. ParaPuanlar, 31 Ocak 2017'e kadar kullanılabilecek.
 
QNB Finansbank Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Koraş, kampanyaya ilişkin değerlendirmesinde, yeni yılda ufak da olsa herkesin bir hediye beklentisi olduğundan hareket ettiklerini, hediye alışverişlerinde müşterilerini desteklemek ve onlara bir hediye sunmak istediklerini ifade etti.