Babacan Holdingin avantajlı kampanyaları 31 Aralıkta sona erecek

Birçok projede sunduğu birbirinden avantajlı kampanyalar ile birçok insanı ev sahibi yapan Babacan Holding'in indirimli konut satışlarından yararlanmak için son tarih 31 Aralık.

Babacan Holding2in 2016 yılı boyunca geliştiridği birbirinden avantajlı kampanyalar sayesinde birçok insan ev sahibi olarak hayallerien kavuştu. Babacan Holding tarafından geliştirilen kampanyalardan yılın son gününe kadar faydalanılabilecek.
 

Babacan Holding kampanyalarından yararlanmak için son tarih: 31 Aralık

 
Ev sahibi olmak isteyenlere bütün bir yıl boyunca kaçırılmayacak fırsatlar sunan Babacan Holding’in cazip kampanyaları 31 Aralık akşamı sona eriyor. Babacan Holding, dolarını bozdurup belgesiyle gelen herkese konut alımlarında yüzde 20 indirim kampanyasına devam ederken ayrıca 0.59 faiz 120 ay vade ya da 50 ay sıfır faiz avantajıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

 

Dövizini bozdurana yüzde 20 indirim ayrıcalığı devam ediyor

 
2016 yılı boyunca konut kampanyalarında ilkleri gerçekleştiren Babacan Holding’in ev sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyalarının süresi yılsonunda doluyor. Dolardaki yüksek artışa karşı kampanya başlatan hükümete konut sektöründeki ilk desteği veren Babacan Holding, avantajlı kampanyalarına yılsonunda da devam ediyor.
 
Dövizini bozduran ve bunu belgeleyen herkese Babacan Yapı projelerinde yüzde 20 indirim uygulanan kampanya 31 Aralık akşamına kadar devam edecek.
 
Öte yandan Babacan Holding, yan 0.59 faiz 120 ay vade avantajı ya da 40 ay sıfır faiz olanağıyla da müşterilerine ödeme kolaylığı sunduğu kampanyalarına da yine 31 Aralık akşamına kadar devam edecek.
 

Yılın son fırsatını kaçırmak istemeyenler içn son şans

 
Yılın son fırsatını yatırıma çevirmek isteyenleri satış ofisine davet eden Babacan Holding, kendi mülkiyeti olan arsalar üzerinde konut projeleri inşa ederek müşterilerinin karşısına daha ekonomik fiyatlarla çıkıyor.
Atatürk Havalimanı karşısında inşa ettiği yeni proje ‘Babacan  Port Royal’ olmak üzere, Beylikdüzü E-5 üzerinde yer alan ‘Babacan Premium’ ve Beylikdüzü E-5 üzerinde yer alan ‘Babacan Palace’ projelerinde geçerli olan indirimler yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor.
 
Babacan Holding, yeni projelerini düşük peşinat, düşük faiz oranları ve uzun vadeyle müşterilerine sunduğu için ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştiriyor.