Ankaradaki Tepe Home Mağazaları

Ankara’yı sevenlerin vazgeçilmezlerinden bir tanesi de kuşkusuz ki alışveriş merkezleridir diyebiliriz. Yeni mimarilerin geliştirilerek her iki konseptide bir araya getirmesi ile birlikte hem yaşam alanları, hem de alışveriş alanları bir araya getirilmiştir.

Kalitesinden ödün vermeyen, kendini seven ve kendini özen hissedenlerin adresi tatbikîde Oran Tepe Home olduğunu söyleyebiliriz. Yediden yetmişe herkesin ilgisini çekecek, gezerken büyük bir keyif alabilecek özel adreslerden bir tanesidir. Ev mobilyasından, ev tekstil ürünlerine kadar aradığınız her modeli anında bulabilecek ve ilk kullananlar arasına girebileceksiniz. Seçkin yerlerde yer alan ve şuan itibari ile son mağazasını açması ile birlikte kendini vazgeçilmez kılmaya devam etmektedir. En orijinal çizimlere, ilk moda ürünlerine sizlerde sahip olabilir ve satın alabilirsiniz. Yeni yerinde ve yeni adresinde sizleri beklemekten onur duyarak her gün sizlerle olmayı amaçlamıştır.

Alışveriş merkezleri arasında en prestijli kariyere sahip olan bu alanımız, şehre hem uzak hem yakın olabilecek imkânlarla donatılmıştır. Şehir içinden veya şehir dışından gelebilecek olan misafirlerine bile her zaman sıcak yaklaşmayı bilmiştir. 100 adet mağazası bulunan ve bu mağazalar içerisinde en seçkin mağazaların yer aldığını belirtmek isteriz. Alışverişin özgürlüğünü, güvenini ve karını yaşayabilmek adına atılacak en güzel adım olabilir. Uzaklara gitmeden evinizin tüm ihtiyaçlarını Oran Tepe Mobilya sayesinde tamamlayabilir ve en yenilerine sahip olabilirsiniz. Modanın kalbi diyebileceğimiz özel çalışmalarında bulunduğu koleksiyonları ile her daim en iyisine sahip olmaktadır. Koltuk takımlarından ahşap ürünlerine, ev tekstilinden küçük objelere kadar aradığınız her şey elinizin altında olacaktır. Ankara genelinde toplamda 4 farklı mağazası bulunarak son olanını ise sizlere bu konsepti ile sunmaya başlamaktadır. Özelliğinizi ve güzelliğinizi en taze hali ile yaşamak için özel sipariş çalışmalarınızı da sunabilmektesiniz.

Muhteşem mimariye sahip olarak farkındalık yaratan proje toplamda 4 kattan oluşmakta ve aradığınız her şey bulunmaktadır. Bunun yanında 4 katlı otoparkı sayesinde de 1200 aracın rahat etmesi sağlanmıştır. Açık yemek salonlarının, kafe ve restoranların bulunduğu alanlarda da sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz düzenlemeler mevcuttur. Giyimden başlayarak kozmetik, sağlık, teknoloji, ayakkabı, market, anne ve çocuk grubu, oyun alanları gibi akla gelemeyecek birçok mağazası bulunmasından dolayı Ankara Shopping Center ise bunlardan biri olmayı başarmıştır. Hem konut alanları için kat planlarını inceleyebileceğiniz, hem de ticari olarak dükkân seçeneklerine bakabileceğiniz açıklayıcı internet sitesi sayesinde bilginizi kabartabilirsiniz. Temiz havası el değmemiş caddesi ile özel yürüyüş alanları da bulunmaktadır. Sosyal aktivitelerinin de olduğunu belirterek belli günlerde oluşan indirim kampanyalarını da hatırlatmak isteriz. Sabahın erken saatlerinden akşamın geç saatlerine kadar dilediğiniz saatte gelebilir ve zaman geçirebilirsiniz. Kendiniz adına, sevdikleriniz adına, çocuklarınız adına ve misafirleriniz adına tercih edebileceğiniz en güvenilir alan olmaktadır.