2017 Yılbaşı Krediniz QNB Finansbankta

QNB Finansbank 2017 Yılbaşı Özel Kedi Kampanyası müşterilerin kullanımına sunuldu. QNB Finansbank internet bankacılığı sayesinde krediniz anında hesabınızda…

Finansbank Katar devi QNB ile anlaştıktan sonra gücüne güç katmaya devam ediyor. Türkiye’de yaşanan döviz hareketliliğinden sonra kobiler çok daha kolay bir şekilde kredi almaya başladı. QNB Finansbank’ın müşterilerine sunduğu en son ayrıcalıkta ise hiç sıra beklemeden krediniz anında cepte… Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları \%1,13’ten başlıyor. 48 ay vadeli bu krediyi kullanmak için QNB Finansbank internet bankacılığından yararlanabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan kredi kampanyaları için ise banka yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Finansbank 2017 Yeni Yıl Kredi kampanyasına olan ilgi son dönemlerde daha da arttı. Dünya devi olma yolunda ilerleyen QNB Finansbank, hiç zaman kaybetmeden oturduğunuz yerden kredi kullanmanıza imkan sağlıyor. Finansbank aylık kredi faiz oranları \%1,13’ten başlayarak 48 ay vadeyle banka müşterilerinin kullanımına sunulmaya devam ediyor. Online sistemleri kullanarak paranızı anında alabilirsiniz. Böylece işlerinizi kolayca halletme imkanı sağlamış olursunuz. Bu yeni kampanya kapsamında acil nakit ihtiyacınızı pazartesi gününü beklemeden hafta sonu bile karşılayabilirsiniz. Kısacası gece yarısı ve hafta sonu para ihtiyacınızı karşılamanız mümkün.

QNB 2017 Yılbaşı Kredi başvurunuzu tamamladıktan sonra sonucu dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz. QNB cep ve internet şubesinden faydalanarak ihtiyaç kredi talebinize kısa sürece cevap alabilirsiniz. Üstüne üstlük bankalarda sıra beklemeden, evrak işlemi olmadan, kefilsiz ve çok daha uygun faiz oranlarıyla kredi alabilirsiniz.

Kredi ihtiyacını online olarak karşılamak isteyenlerin yerine getirmesi gereken birtakım hususlar bulunuyor. Bu adımlar ise oldukça basit. QNB Finansbank müşterisi olanların ise yapması gerekenler daha da basit. İhtiyaç duyduğunuz krediyi cep telefonundan veya bilgisayardan karşılamak için QNB Finansbank resmi sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Zaman kaybetmeden kredi ihtiyacınızı bu şekilde karşılayabilirsiniz.

Dünyanın sayılı finans kuruluşlarından biri haline gelen ve her geçen gün gücüne güç katan QNB Finansbank, çok uygun faiz ve vade seçenekleri ile sizlere hizmet vermeyi sürdürüyor. Kredi talebini online olarak karşılamak isteyenler minimum 1000 TL, maksimum ise 30.000 TL alabilir. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra kredi talebiniz onaylanırsa paranız çok kısa süre zarfında hesabınıza yatar. Sizde artan ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda ne yapacağınızı bilmiyorsanız QNB Finansbank yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra harcamalarınızı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok bankaya nazaran çok daha uygun faiz seçeneği sunmaktadır. Dolayısıyla kredi başvurusu yapmadan önce diğer bankaların da faiz oranlarını gözden geçirmenizde yarar var. Aksi takdirde yüksek faizli kredi almış olabilirsiniz. 2017 yılına sayılı günler kala diğer bankalarda kredi kampanyalarına başladı bile. Sizde nakit ihtiyacınızı karşılamak için en iyi koşulları sunan bankaları araştırabilir ve bu doğrultuda karar verebilirsiniz.