2017 İNG Bank Yeni Yıl Kredi Kampanyası

Bir yandan İNG Bank 2016 kredi kampanyaları devam ederken, diğer yandan İNG Bank 2017 Yılbaşı Kredi Kampanyaları hazırlanıyor. İşte size özel hazırlanan 2017 İNG Bank Yeni Yıl Kredisi…

Bankalar özel günlerde hazırladığı kredi kampanyaları ile müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için gerekli çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda İNG Bankası Yılbaşı Kredi Kampanyasını gelenek haline getirdi. İhtiyaç kredisi konusunda en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan İNG Bank 2017 yılında da birbirinden özel kampanyaları siz müşterilerin kullanımına sunuyor.

2016 yılı sonuna yaklaştığımız şu günlerde İNG Bank 2017 Yılbaşı Özel Kredi Kampanyalarını daha sık görmeye başladık. İNG Bank kredi kampanyalarını incelemeniz için reklamlarına daha sık yer vermeye başladı. Siz değerli müşteriler bu kredi kampanyalarına göz atarak ihtiyacınız olan tutarı kolayca elde edebilirsiniz.

Yılbaşı öncesi herkesin isteği farklı olabilir. Bazıları yeni bir araba alarak 2017 yılına mutlu girmek isteyebilir. Bazıları ise son model bir cep telefonu isteyebilir. Dolayısıyla yeni yıla girmeden önce pek çok farklı istekle karşılaşmak mümkün. Türkiye’de faaliyet gösteren neredeyse tüm bankalar 2017 Yılbaşı özel kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Bankaların bir kısmı kredi faiz oranlarında indirime giderken diğerleri kredi vade süresini uzun tutarak müşterinin ilgisini çekmeyi hedefliyor. Her bankanın kredi kampanyaları farklı olmasına rağmen en çok dikkatleri üzerine toplayan banka İNG Bank oldu.

İNG Bank 2017 Yılbaşı Özel Kredi Kampanyası faiz oranı \%1,12 olarak belirlendi. Üstelik krediyi aldıktan sonra 3 ay ertelemeli olarak ödeme fırsatına sahipsiniz. İNG Bank 2017 3 ay ertelemeli kredi kampanyasından yararlanmak için en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. İhtiyaç kredisini 2016 yılında kullanmaya başlayan bir kişi ödemelerini Şubat veya Mart ayında gerçekleştirebilir. Bu koşullar altında kredi kullanan bir kişi yeni yıla mutlu girebilir. İNG Bank bu kredi kampanyası ile daha çok kışın al, baharda ödemeye başla kampanyası düzenlemiş gibi görünüyor. İNG Bank 2017 Yılbaşı kredisi başvuru işlemini yapmak için banka şubelerine gitmenize gerek bulunmuyor. İnternet bankacılığını kullanarak elinizde bulunan tablet, telefon veya bilgisayar aracılığıyla kredi başvurusunda kolayca bulunabilirsiniz. Koşulları eksiksiz bir şekilde sağlamanız durumunda talep ettiğiniz tutar anında hesabınıza yatırılmaktadır. İster bankaya giderek kredinin tamamını tek seferde çekin, ister ATM’lerden parça parça çekin.

İNG Bank Yeni Yıl Özel kredisi için bazı şartları taşımanız gerekiyor.Bu şartlardan bazıları ise şu şekildedir; Kredi notunun iyi olması, aylık gelirinizin belli bir seviyenin üzerinde olması, daha önce bankaların kara listesine girmemiş olmanız kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını sağlayan faktörler arasında bulunuyor. Bu koşulları sağlamayan kişilerin kredi başvuruları genellikle olumsuz sonuçlanır. Sizde böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız gerekli tedbirleri önceden almanızda yarar var.